O nas


Best Brands jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, która od początku swojej działalności koncentruje się na produktach z branży FMCG. Pasja, wieloletnie doświadczenie, bogata wiedza oraz jakość w działaniu – to kluczowe słowa, które determinują to kim dzisiaj jesteśmy.
Nazwa firmy jest ścisłe związana z jej misją, w myśl której chcemy dostarczać na rynek produkty wysokiej jakości pod naszymi markami, jak również pod markami własnymi naszych Klientów.
 

Nasze kluczowe wartości to:

Niezawodność i wiarygodność
Otwartość, kreatywność i innowacyjność
Dynamizm i profesjonalizm
Najwyższa jakość

 

Naturalne surowce najwyższej jakości


Wykorzystujemy tylko naturalne surowce, starannie wyselekcjonowane i najwyższej jakości. Większość surowców z których powstaje nasza herbata pochodzi z Chin, Sri Lanki i Indii. Pozostałe mieszanki importujemy z Niemiec. Wszystkie nasze wyroby są bezpieczne pod względem zdrowotnym.
Dla nas konsument jest najważniejszy i dlatego tak szczególną uwagę przywiązujemy do surowca z jakiego wytwarzamy nasze produkty. Współpracujemy tylko z solidnymi i sprawdzonymi dostawcami. Wszystkie surowce posiadają niezbędne certyfikaty gwarantujące niezmiennie wysoką jakość.
Zaufani dostawcy z całego świata

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami dla zapewnienia jak najlepszej jakości oferowanym przez nas produktom. Nasi dostawcy to wieloletni, sprawdzeni partnerzy z ogromnym doświadczeniem. Możemy im w pełni zaufać. To oni są gwarancją doskonałości naszych herbat.

Nasze wspólne doświadczenia owocują wysokiej jakości produktami przygotowywanymi z dbałością o każdy, najdrobniejszy szczegół.


EKSPORT


Otwarci na świat

Jesteśmy firmą, która oprócz dystrybucji krajowej bardzo mocno koncentruje się na sprzedaży na rynkach zagranicznych. Mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie i zespół specjalistów, który doskonale radzi sobie ze specyficznymi wymaganiami handlu międzynarodowego. Od lat obecni jesteśmy w kilku europejskich krajach, takich jak Litwa, Rumunia.

Nieustannie poszukujemy nowych kontaktów, osób i firm zainteresowanych współpracą z nami. Jesteśmy otwarci i elastyczni, a naszą ofertę dostosowujemy indywidualnie do każdego kontrahenta.

MARKI WŁASNE


Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy dziś w stanie zaoferować naszym Klientom kompleksowe rozwiązania Private Label w segmentach herbaty, grzybów, owoców i warzyw. Indywidulanie podchodzimy do każdego Klienta, bo wiemy że tylko dzięki takiemu podejściu możemy zagwarantować sukces wprowadzonych przez nas produktów.

Oferujemy:

badania rynku

analizę konkurencji

analizę bieżących trendów rynkowych

kompleksową obsługę - od koncepcji do postawienia produktu na półce

opracowanie planów strategicznych

wsparcie ze strony naszych doświadczonych pracowników

Tworzymy pełną propozycję asortymentową od koncepcji, poprzez recepturę opakowanie, aż do postawienia gotowego wyrobu na półce.
Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy zainteresowane stworzeniem swojej własnej marki lub dystrybuowaniem marki już istniejącej. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie herbaty, grzybów, owoców i warzyw.
Nasz dział sprzedaży stale rozbudowuje sieć dystrybucji zarządzanych przez nas produktów.

  KONTAKT

  BEST BRANDS

  ul. Włościańska 2B
  30-138 Kraków
  Tel.: +48 26 28 465
  E-Mail: office@best-brands.pl